• 031-95019849
 • 09134026243
 • 031-95019849
 • بنر
 • بیمه
 • بیمه عمر۲
 • بیمه
 • ثبت نام آنلاین بیمه عمر

چرا همه ما به بیمه عمر و تامین آتیه نیازمندیم؟

چرا همه ما به بیمه عمر نیاز داریم؟

چرا همه به بیمه نیازمندیم

بسیار عجیب است که ما انسان ها بعضا با اختیار و رضایت کامل حاضر به بهبود و اصلاح رفتارهای غیر منطقی خود در حوزه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی نیستیم مگر اینکه به خود آییم یا مجبور شویم با رعایت قوانینی پر هزینه و کاملا کنترل کننده به آن تن دهیم.

به طور مثال در حوزه رانندگی مجبوریم کمربند ایمنی را ببندیم, باید با سرعت مجاز حرکت کنیم هزینه کیسه هوا وترمز ضد قفل را بپردازیم نقص فنی اتومبیل خود را رفع کنیم تا هوا آلوده نشود.مثال دیگر در حوزه محافظت از چیزهایی است که دوست داریم مانند منزل, اتومبیل شخصی وسلامتی که حتما فکر زیادی درباره شان کرده ایم.بنابراین به نظر میرسد چه دوست داشته باشیم چه دوست نداشته باشیم به اختیار خود یا به الزامات قانونی عمل کردن به موارد ذکر شده برای ما نتایج خوبی به بار می آورد تصور صحنه تصادف که در آن چندین اتومبیل خسارت مالی دیده اند می تواند بسیار وحشتناک باشد کشته وزخمی های به جا مانده , عواقب ناشی از حادثه برای بازماندگان وهزینه های فردی واجتماعی مصدومین همگی نشان می دهد که ما در رانندگی بی دقتی به خرج داده ایم و عقلانی رفتار نکرده ایم.

اگرچه ممکن است هر فردی برای توجیه چنین رفتارهایی بهانه ها و توجیهات گوناگونی ردیف کند.به نظر بنده مهمترین دلیل آن اینست که وقوع چنین حوادث تاسف باری برای اکثر ما خیلی آشکار و قابل لمس نیست یا دست کم این طور تصور می کنیم که برای شخص ما هرگز اتفاق نخواهد افتاد.مصداق معروف آن این ضرب المثل است که  مرگ حق است فقط برای همسایه.

در مورد امور مالی هم رفتار مشابهی را از سوی غالب افراد شاهدیم.چرا اکثر ما با رضایت و اختیار حتی به توصیه افراد مجرب, موفق و مورد اعتماد حاضر به پس انداز, سرمایه گذاری و تامین آتیه خود و خانواده مان نیستیم و برای محافظت از آینده پولی مان فکری نمیکنیم؟

در صورتی که حاضریم یا به عبارتی مجبوریم مسئولیت خود را در برابر جان ومال افراد غریبه با بیمه شخص ثالث به عهده بگیریم!آیا نمیتوانیم یا واقعا نمی خواهیم تصور کنیم که مدیریت ضعیف امور مالی و پیامدهای مخرب آن در سالهای آتی تا چه حد می تواند برای خود و خانواده مان مصیبت بار باشد.چه اتفاقی ممکن است برای عزیزانی که دوستشان داریم بیفتد اگر از هم اکنون برای زمان پیری, بیماری, ازکارافتادگی, بی کاری, رکود اقتصادی وحتی یک حادثه ناگهانی و یا طبیعی که منجر به فوت ما به عنوان سرپرست و نان آور خانواده شود فکری نکرده باشیم. ناراحتی نبودن ما برایشان کافی نیست؟آیا همسر ما باید نگران هزینه های مراسم بعد از ما باشد؟آیا از عهده پرداخت اجاره محل سکونت خود بر می آیند؟اگر خانه شان در گرو وام بانکی باشد چطور؟هزینه تحصیل فرزندان کوچکمان؟اگر مجبور شوند برای اینکه ترک تحصیل نکنند به موسسات خیریه مراجعه کنند آیا اعتماد به نفسشان حفظ خواهد شد؟

مبادا برای تهیه نقدینگی لازم مجبور شوند وسایل ضروری و با ارزش زندگی خود را بفروشید یا چوب حراج به تجارتی که از شما برایشان باقی مانده است بزنند؟

به طور حتم در آن زمان احساس خواهیم کرد کاش میشد به این دنیا برمی گشتیم یکی از کم نظیر ترین روش بهره بردن از ((بیمه عمر و تامین آتیه است که می تواند در روزهای زمستانی حادثه هیزم لازم را برای گرم نگه داشتن کانون مالی خانواده فراهم کند)).

“آدمی ساخته افکار خویش است، فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است”

هر آنچه که امروز بکارید، فردا درو خواهید کرد. هرآنچه که امروز انجامش دهید، فردا نتیجه اش را خواهید دید. روزی برای اینکه ماشین خود را بیمه کنید فکر می کردید و در پی آن تعلل، اما امروز چه می کنید اگر یک روز از مدت بیمه ماشینمان گذشته باشد آن را بیرون نمی آوریم که خدای ناکرده اتفاق ناگواری بیفتد و خود و دیگران و از همه مهمتر خانواده را گرفتار کنیم چون حادثه خبر نمی کند. حال چه ساده از بیمه خود می گذریم و بدون هیچگونه فکری از خانه بیرون می آییم.

اگر یکی از ما دچار حادثه ی ناگوار شود چه کسی پاسخگو می باشد؟

چقدر برای خود و نزدیکانمان ارزش قائل هستیم، اگر روزی نبودیم آنها چه می کنند؟

“سعادت واقعی یعنی شادی، سلامتی و ثروت “

شما نمی توانید نظاره گر زندگی باشید و هیچ کاری نکنید و فقط با آرزوی داشتن زندگی سرشار از خوشبختی و موهبت های الهی باشید، داشتن یک زندگی درست و سازنده نیازمند برداشتن گام های سازنده و اساسی است شما می بایست زندگی سعادتمندانه را بسازید نه اینکه انتظار داشته باشید کسی سعادت را به شما هدیه دهد. اگر هم قرار بر این باشد مطمئنا این خود شما هستید که باید خوشبختی را به خودتان هدیه دهید. تقریبا همه ی انسان ها خواهان یک زندگی سعادتمندانه هستند اما فقط عده ای از آنها این مهم را به دست آورده و طبیعتا کسانی هستند که خودشان تمام ارزشها را در زندگیشان می سازند یعنی انتظار ندارند چیزی آماده به آنها داده شود و برای همه چیز هوشمندانه تلاش می کنند.

زندگی ارزشمند و زیباست چون شما خواسته اید این خود شما هستید که تعیین می کنید از چه چیزی لذت ببرید و از چه چیزی ناراحت و غمگین شوید. حتی نوع زندگی کردن را خود شما تعیین می کنید. زیرا تلاش های روزانه شما منجربه این امر مهم می شود. وقتی تمام سعی خود را به کار می گیرید حتما نتیجه بسیار خوشایند و مطلوب می گردد. زندگی اصلا ملال آور نیست اگر همیشه در تلاش و پویایی باشید . در یاد داشته باشید که آب راکد می گذرد این حرکت به سمت موفقیت است که خوشبختی را برایمان به ارمغان می آورد. روزها و ماهها و همچنین سالها می گذرد و ما همچنان در حال فکر کردن به خلق آینده ای سرشار از سعادتمندی هستیم اما نمی دانم چرا هیچ وقت از همین امروز شروع نمی کنیم، دوستان فردا خیلی زود می آید اما بازگشت به دیروز امکان ندارد.

جریان داشتن در مسیر موفقیت یک ذهن مثبت می خواهد شما چطور در مسیر موفقیت هستید؟

“بیمه زندگی و چتر نجات”

بیمه زندگی مانند چتر نجات است برای یک خلبان روزی که به آن نیاز دارد اگر نباشد کاری از کسی ساخته نیست.در زیر با طرح چند سوال و یادآوری چند نکته ضمن اینکه شما را با بیمه زندگی و یا همان بیمه عمر و تشکیل سرمایه آشنا می کنیم به شما اطمینان می دهیم بیمه زندگی راه حل مناسبی است برای آنچه به دنبال آن هستیم تا راحتتر تصمیم بگیریم.

اگر راهی را به شما نشان دهیم که برای شما سودمند باشد قطعا شما مایل به دانستن آن خواهید بود.

آیا می دانید که می توانید با مبلغی ناچیز به عنوان مثال ۵۰۰۰۰۰ تومان در سال (که می توان از سالی ۱۰۰۰۰۰ تومان به بالا باشد بسته به توان فرد) برای همیشه در مقابل حوادث غیر قابل پیش بینی مانند سکته قلبی، سکته مغزی، فوت، حادثه و بیماریهای خاص (انواع سرطانها، جراحی عروق قلب و پیوند اعضا) تحت حمایت بیمه زندگی باشید؟

آیا می دانید با یک سرمایه گذاری اندک تمام پوشش های بیمه ای را می توانید یکجا داشته باشید؟

آیا می دانید موفقیت تصادفی نیست، نتیجه تصمیمات درست و به موقع شماست؟

به طور کلی چهار فاجعه مالی ممکن است برای فرد رخ بدهد، مرگ زود هنگام، از کار افتادگی، رکود اقتصادی، نداشتن پس انداز.

چرا ما هر چیزی را بیمه می کنیم جز خودمان، چه چیزی با ارزش تر از وجود خودمان است؟

اگر خدای ناکرده اتفاقی برای شما بیفتد استقلال و تمکین مالی خانوادتان چقدر برای شما مهم است؟

در صورتی که نتوانید کار کنید زندگی شما چه وضعیتی خواهد داشت؟

آیا برنامه ریزی دقیقی برای خانوادتان در طول حیات خود و بعد از آن دارید؟

آیا علاقه مند هستید در آینده شاهد خوشبختی همسر و فرزندانتان باشید؟

آیا مایلید فرزندانتان در دانشگاههای تراز اول دنیا تحصیل کنند؟

آیا می دانید بیمه زندگی، عاشقانه ترین نامه و سندی است که برای خود و عزیزانتان ثبت و صادر می کنید؟

آیا می دانید در کشورهای پیشرفته مثل ژاپن بیش از ۹۸% مردم تحت حمایت بیمه  عمر هستند؟

آیا می خواهید کلمه چه کنم را برای همیشه فراموش کنید و در زمره افراد موفق باشید؟

تصور کنید اگر والدین ما چنین سرمایه گذاری برای ما انجام داده بودند زندگی ما در حال حاضر در چه سطحی می توانست باشد؟

اگر خانواده ای سرپرست خود را از دست دهد، کدام فقره از دلواپسی به سراغ همسرش خواهد آمد؟هزینه فراهم کردن مراسم، اجاره، هزینه دانشگاه، درآمد خانواده

آیا در مورد بیمه زندگی چیزی می دانید و از آن اطلاع دارید؟

آیا فکر می کنید راه حل بهتری به غیر از بیمه زندگی وجود دارد؟

آیا تصمیم به یک پس انداز و سرمایه گذاری مطمئن را در سر می پرورانید؟ بهترین وقت برای شروع کدام است؟

چرا فردا زمان مناسبتری است؟! چه اتفاقی بین حالا و بعد قرار است رخ دهد، آیا می دانید؟ بهتر نیست یک بیمه نامه زندگی در حالی که به آن نیازی ندارید داشته باشید بجای وقتی که به آن نیاز پیدا کنید اما آن را ندارید؟ بیمه زندگی مانند یک چتر نجات است برای یک خلبان، روزی که به آن نیاز دارید اگر نباشد کاری از کسی ساخته نیست، با حق بیمه پرداختی اندک شما، هیچگونه سرمایه گذاری سودآور دیگری نمی توان انجام داد با این مبلغ، تهیه بیمه عمر و تامین آتیه بهترین کاری است که می توانید برای دوران بازنشستگی خود انجام دهید.

“بیمه زندگی یک کالای لوکس نیست، یک ضرورت است”

آیا دلایل زیر برای تهیه بیمه زندگی کافی نیست؟

 1. پس انداز

 2. سرمایه گذاری

 3. آتیه فرزندان

 4. آتیه فرزندان در صورت فوت سرپرست خانواده

 5. دریافت مستمری قبل از رسیدن به سن بازنشستگی

 6. دریافت مستمری و غرامت در زمان از کار افتادگی

 7. پوشش امراض خاص