• 031-95019849
  • 09134026243
  • 031-95019849
  • بنر
  • بیمه
  • بیمه عمر۲
  • بیمه
  • ثبت نام آنلاین بیمه عمر

۵گام تا ثبت نام بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

گام اول

آشنایی با بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

امروزه بیمه عمر و پس انداز یکی از پرطرفدار ترین بیمه ها در جهان است که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک امکان پس انداز و پوشش بیمه ای را فراهم می سازد و روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جلب می نماید.

در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر را نیز خواهند داشت.

پس از آشنایی با بیمه عمر و آتیه  و قابلیت های سرمایه گذاری آن ، قطعاً به بیمه گذاران بیمه عمر و آتیه خواهید پیوست !

شرکت بیمه پاسارگاد با امتیازاتی گسترده تر و برتر انواع گوناگون این بیمه را ارائه می نماید که مسلما یکی از آنها مفید به حال شما و قادر به رفع نیازمندی های شما خواهد بود.
شما همچنین می توانید اطلاعات موردنیاز خود را از طریق بخش چرا بیمه عمر وتامین آتیه پاسارگاد را در وب سایت به دست آورید. در این قسمت تمامی اطلاعات مربوط به بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد و طرح های بیمه ای آن وجود دارد.
همچنین، در وب سایت شما می توانید به جداول استعلام بیمه عمر ، سوالات متداول و راهنمای تکمیل فرم بیمه عمر دسترسی داشته باشید.
روش دیگر آشنایی با بیمه عمر و تامین آتیه ، برقراری ارتباط توسط فرم تماس با ما موجود درسایت و یا تماس با شماره تماس های ما می باشد.

گام دوم

انتخاب مبلغ حق بیمه ، شرایط بیمه نامه و روش های پرداخت

پس از کسب اطلاعات لازم درباره این بیمه نامه، لازم است نسبت به انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظرتان اقدام کنید.

شرایط قرارداد بیمه نامه عمر در واقع شرایطی است متشکل از انتخاب حق بیمه پرداختی ، روش پرداخت ، مدت بیمه ، پوشش های بیمه ای مورد تقاضا و پاسخ به سوالات عمومی و پزشکی می باشد.
به عنوان مثال، شما مبلغ حق بیمه ۵۰ هزار تومان با روش پرداخت ماهیانه ، به مدت حداکثر ۳۰ سال و پوشش بیمه ای کامل را انتخاب می نمایید.
بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نیز می توانند بر اساس تمایل خود نسبت به نحوه پرداخت حق بیمه، از میان گزینه های ماهانه ،سه ماهه ، شش ماهه و سالانه یکی را انتخاب کنند.
در صفحه جداول استعلام بیمه عمر ، راهنمای تکمیل فرم بیمه عمر به طور کامل توضیح داده شده است.

گام سوم

ثبت نام و تکمیل فرم پیشنهاد بیمه عمر

با بیمه پاسارگاد، ساده‌ترین مراحل ثبت نام بیمه عمر و تامین آتیه را تجربه کنید. تمام آنچه از شما می‌خواهیم این است که مراحل ثبت نام را کامل کرده تا بیمه نامه شما صادر گردد.

برای ثبت نام بیمه عمر می‌توانید به روش های زیر اقدام نمایید:

- دریافت فرم پیشنهاد بیمه عمر، تکمیل فرم پیشنهاد و ارسال آن برای واحد صدور بیمه عمر (راهنمای تکمیل فرم پیشنهاد بیمه عمر)

- تکمیل فرم ثبت نام به صورت آنلاین . در منوی سمت راست وب سایت، بر روی گزینه ثبت نام آنلاین بیمه عمر و آتیه کلیک کنید و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

نکته:
- برای ثبت نام لازم است اطلاعات کامل خود شامل مشخصات فردی بیمه گذار، مشخصات فردی بیمه شده، مشخصات بیمه نامه مورد در خواست، حق بیمه درخواستی، روش پرداخت، نشانی محل سکونت، شماره تماس و نشانی پست الکترونیکی را در اختیار بیمه پاسارگاد قرار دهید.

ثبت نام آنلاین بیمه عمر و آتیه
دریافت فرم پیشنهاد بیمه عمر
راهنمای تکمیل فرم پیشنهاد

گام چهارم

نحوه پرداخت حق بیمه

پس از انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظر و انجام مراحل پیش ثبت نام، آماده رفتن به مرحله بعد هستید. لطفاً به خاطر داشته باشید که با تکمیل فرم ثبت نام آنلاین بیمه عمر مرحله پیش ثبت نام شما کامل شده است و شما باید حق بیمه مورد نظر را برای صدور بیمه نامه پرداخت نمائید.
برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود می‌توانید به روش های زیر اقدام نمایید:

۱- پرداخت از طریق فیش واریزی در بانک های پاسارگاد، ملت و ملی (شماره حساب های بیمه عمر)
در حال حاضر، شما می توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک های پاسارگاد، ملت و ملی و پرداخت مبلغ حق بیمه مربوطه به صورت نقدی، نسبت به تکمیل ثبت نام برای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد اقدام نمایید.

۲- پرداخت از طریق اینترنت بانک – بانک های پاسارگاد، ملی و ملت
همچنین، شما می توانید از طریق اینترنت حق بیمه عمر خود را برای بار اول و فقط برای شروع بیمه نامه پرداخت نمایید.

ورود به اینترنت بانک پاسارگاد ورود به اینترنت بانک ملت ورود به اینترنت بانک ملی

نکته:
- تکمیل فرم ثبت نام قبل از پرداخت و نهایی شدن بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هیچ گونه تعهدی برای شرکت بیمه و بیمه گذار ایجاد نکرده و در صورت عدم انعقاد قرارداد هیچ نوع خسارتی قابل مطالبه نخواهد بود.

گام پنجم

ارسال مدارک و پیوستن شما به خانواده بزرگ بیمه عمر پاسارگاد

پس از پرداخت حق بیمه عمر خود به صورت پرداخت از طریق فیش واریزی در شعبات بانک های ذکر شده  و یا اینترنت بانک، باید آن را همراه فرم پیشنهاد بیمه عمر و تامین آتیه برای ما ارسال کنید. تنها کافی است که فیش پرداختی و یا صورت وضعیت واریزی از طریق اینترنت بانک خود را (شماره پیگیری)، برای ما فاکس و یا ایمیل نمائید. (شماره های فاکس و آدرس ایمیل)

بعد از طی مراحل مذکور توسط شما و دریافت فرم پیشنهاد و اطلاعات پرداخت توسط ما واحد صدور اطلاعات مربوطه را بررسی نموده و کافی است تنها منتظر تماس کارشناسان بیمه عمر بمانید.

پس از بررسی های لازم و تکمیل پرونده توسط واحد صدور بیمه نامه صادر می گردد.
کارشناسان بیمه پاسارگاد به محل مورد درخواست بیمه گذار مراجعه کرده، بیمه نامه را تحویل و توضیحات لازم را به بیمه گذار می دهند.
لطفاً به خاطر داشته باشید که لازم است در زمان مراجعه کارشناس بیمه پاسارگاد، مدارک شناسایی معتبر را به وی ارائه نمایید.

اکنون شما می‌توانید با خیالی آسوده برای آینده خود و خانوادتان پس انداز کنید.